Staráme se o bezpečnost
Vaši i Vašeho majetku

Nabízíme instalaci bezpečnostních alarmů, autoalarmů a monitoringu vozidel stejně jako ovládání chytré domácnosti.

O nás

Společnost L.A.S.O., spol. s r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku v roce 2004, ale již od roku 1999 jsme fungovali pod hlavičkou fyzické osobhy Viktor Lasovský - L.A.S.O. Od roku 1999 se zabýváme instalací bezpečnostních systémů. Za naši dobu působení v této oblasti máme více než 3000 spokojených zákazníků o které se neustále staráme a zajišťujeme servis a poradenství v oblasti bezpečnostních a kamerových systémů. Jsme stabilní firma se silnými partnery v zádech a je na nás spolehnutí.

  • Naše společnost je montážním a distribučním partnerem všech renomovaných výrobců bezpečnostních technologií a máme proškolené a certifikované pracovníky, kteří zajišťují prodej zboží, servis a nebo montáž.
  • Neustále rozšiřuji odborné a profesní znalosti našich zaměstnanců.
  • Naše společnost striktně dodržuje morální kodex pro montážní partnery, který stanovila společnost Jablotron Alarms a.s.
  • Protože máme velký přehled v kvalitě a spolehlivosti jednotlivých bezpečnostních technologií, vybrali jsme nejoblíbenější a nabízíme je.

Náš eshop

ALARMPROVAS.CZ

protože máme velký přehled v kvalitě a spolehlivosti jednotlivých bezpečnostních technologií, vybrali jsme nejoblíbenější a nabízíme je ke koupi formou eshopu.

vstup do eshopu

 

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.

Image​  Ověřte si platnost certifikace montážního partnera