Články

Bydlení s puncem luxusu a pocitem bezpečí

Domov. Už jen to slovo v nás vyvolává hřejivý pocit na duši. Naše útočiště, hnízdečko, kde čelíme životu a nástrahám okolního světa. Je jedno, jestli bydlíme v bytě nebo domě. Chceme jediné. Bezpečný a pohodlný domov. Toužíme po moderním bydlení s puncem luxusu. Jenže nejsme milionáři, ani neočekáváme nenadálé dědictví po pratetě z třetího kolene. Znamená to, že se svého snu o pěkném bydlení musíme vzdát? Vůbec ne! I váš domov se může změnit na oázu pohodlí a bezpečí. Stačí jen vybrat to nejlepší řešení, jak toho docílit.


Bydlení v bytě nebo rodinném domě?

Bydlíte v bytě, který pravidelně polyká vaše finanční úspory za vytápění? Netěsnícími okny slyšíte každý zvuk zvenčí, střecha připomíná cedník a ohyzdná fasáda vašeho paneláku by si mohla zahrát v hororovém trháku hlavní roli? Dřív než vezmete nohy na ramena, svolejte sousedy a představte jim svůj plán. Plán na revitalizaci domu. Se spolehlivou firmou, která pro vás mimo jiné zařídí výměnu oken, dveří i střechy nebo zateplení fasády, se přesně ve stanoveném termínu váš sen o luxusním bydlení promění v realitu. 

Ani rekonstrukce bytovky není to pravé ořechové, co by vaši představu o pohodlném bydlení uspokojilo? Vize vlastního domečku se zahrádkou a bílým plaňkovým plotem na vás doráží stále častěji? Možná je nejvyšší čas obrátit se na spolehlivého stavebního partnera a nechat si postavit rodinný dům na klíč. 

Dřevostavba, příjemné a energeticky úsporné bydlení

Možná, že vám bydlení ve zděném domě není úplně příjemné. Máte pocit stísněnosti a nejraději utíkáte ven, do přírody, kde svět žije svým vlastním životem. Vaše představy o ideálním bydlení se zaměřují na ekologičtější strunu. Toužíte po domě ze dřeva a zároveň po životě, který nebude ruinovat vaši peněženku. Víte, že i pro vás existuje řešení? Ano, moderní dřevostavby jsou správnou volbou pro každého, kdo chce bydlet ekologicky a ekonomicky zároveň. 

Dřevostavby - bungalovy, ale i patrové dřevěné domy pro velkou rodinu, jsou přesně tím, o čem sníte. Luxusním domem, jehož stavba netrvá déle než několik měsíců. Domem, který souzní s okolní krajinou i s vaším životním stylem. Tak co říkáte, není nejvyšší čas poohlédnout se po zaručené stavební firmě, která voní dřevem na sto honů a stavební práce odvádí s profesionálním nasazením a spolehlivostí mistra svého oboru?

Domov s alarmem, základ spokojeného života

Ať už v bytě, rodinném domě nebo dřevostavbě, ve starém či novém, od domova chceme nejen pohodlí. Chceme bezpečí. Pro sebe, svoji rodinu a vlastně i majetek. Doba je všelijaká, a proto k běžným standardům moderního bydlení patří i elektronické zabezpečení. Kvalitní alarm, kamerový systém nebo domácí telefon zajistí, že vaše soukromí nenaruší žádný nevítaný host. 

Udělejte první krok ke změně. Začněte si plnit sny o bydlení bez starostí a nechte svůj domov vybavit některým ze zabezpečovacích systémů. Spolehněte se na kvalitu a vsaďte na Jablotron.

7

let servisní podpory

S novou instalací alarmu

3

měsíce zdarma střežení

Po celém světě

500 000

uživatelů MyJablotron

Image​  Ověřte si platnost certifikace montážního partnera